Najczęściej kupowane

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 271 pozycji
 • Esteem™+ worek ileo z...

  Cena 15,20 zł


  To produkt przeznaczony do zaopatrzenia kolostomii i ileostomii. Posiada przyjazny dla skóry przylepiec z materiału Durahesive® o właściwościach gojących i ochronnych.Worek stworzony z miękkiej włókniny jest odporny na wilgoć, a jego wygodna " kieszonka" umożliwia schowanie odpływu worka.

 • Dokładnie zmywają pozostałości przylepca .Małe , łatwe w użyciu , o przyjemnym pomarańczowym zapachu. Nie wpływają negatywnie na przyczepność sprzętu stomijnego czy opatrunków - Pod warunkiem dokładnego umycia skóry po ich zastosowaniu.

 • Esteem® uro beżowy

  Cena 20,90 zł

  Worki urostomijne w systemie Esteem wykonane są z wyjątkowych materiałów zapewniających pacjentowi maksimum komfortu i dyskrecji. Przylepiec worka zbudowany jest z materiału Stomahesive, który posiada właściwości ochronne i gojące. Worek wyposażony jest w specjalną zastawkę antyzwrotną, która uniemożliwia cofanie się moczu w kierunku stomii.

 • Esteem™+ worek kolo z...

  Cena 12,80 zł

  Worek posiada przyjazny dla skóry przylepiec z materiału Durahesive® o właściwościach gojących i ochronnych.  Stworzony został z miękkiej włókniny jest odporny na wilgoć

 • Confidence Natural worek...

  Cena 16,39 zł

  Worek otwarty 1-częściowy przeznaczony dla pacjentów z kolostomią i ileostomią. Wyjątkowa płytka Flexifit z pięcioma nacięciami wykonana z przyjaznego dla skóry hydrokoloidu nasączonego aloesem zapewnia pełną ochronę wrażliwej skóry. 

 • Natura® worek urostomijny

  Cena 12,70 zł

  Worek urostomijny w systemie Natura® to wygodny sprzęt do odpuszczania moczu u osób z urostomią do stosowania w niskoprofilowym, dyskretnym sprzęcie dwuczęściowym Natura®.

 • Chusteczka z żelem...

  Cena 1,75 zł

  Chusteczki Conveen prep są  nasączone żelem ochronnym ,zabezpieczając skórę  przed podrażnieniem przez mocz.Zwiększa przyczepność miedzy cewnikiem a skórą, dodatkowo  zmniejsza ryzyko pozostawania fragmentów przylepca na skórze po zdjęciu cewnika

 • Diamonds™ - saszetki...

  Cena 79,00 zł

  Saszetki żelujące Diamonds™ przeznaczone są do zagęszczania płynnej treści jelitowej u osób ze stomią. Zmniejszają ryzyko podciekania sprzętu stomijnego

 • Natura® + worek...

  Cena 11,10 zł


  Worek zbudowany jest ze specjalnej, wodoodpornej fizeliny, która nie mechaci się i jest bardzo delikatna dla skóry, dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa zastosowano w nim bardziej wydajny i bezpieczniejszy filtr, który lepiej odprowadza gazy.

 • Natura® płytka Flexible® fizelinowa z akrylem. Część płytki wykonana jest z miękkiej i bardzo elastyczej fizeliny, pokrytej cienką warstwą akrylu.

 • Pasta Stomahesive®...

  Cena 66,80 zł

  Właściwości ochronne i gojące , uszczelnia i zabezpiecza oraz wyrównuje skórę wokół stomii.