Akcesoria

Akcesoria

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

 • Profesjonalny krem do masażu z naturalnymi olejkami ziół.Rozluźnia mięśnie i stawy, pobudza krążenie krwi, szybko działa. Nie zatykając przy tym porów skóry.

 • HiGeen Barrad - żel...

  Cena 55,00 zł

  Barrard żel  z naturalnymi olejkami o właściwościach chłodzących, rozluźnia mięśnie i stawy, pobudza krążenie krwi oraz szybko się wchłania nie zatykając przy tym porów skóry.

 • Scotchcast Plus 3M zastępuje tradycyjny gips, jest w porównaniu z gipsem kilkakrotnie lżejsza oraz ma większą wytrzymałość mechaniczną. Wykonana jest z włókna szklanego nasączonego żywicą poliuretanową. Łatwy i "czysty" przy aplikacji i zdejmowaniu.

 • 3M Soft Cast - półsztywna opaska stabilizująca. Można ją nazwać także gipsem syntetycznym lub gipsem lekkim. Wszystkie te określenia dodają do medycznej nazwy cechy opisowe charakteryzujące usztywnienia Soft Cast. Przede wszystkim wskazują na to, że usztywnienia syntetyczne w odróżnieniu od tradycyjnych, gipsowych, charakteryzują się lekkością i odpornością na uszkodzenia.

 • Albert Stolik  do łóżka i jednocześnie tacka w jednym.Doskonale sprawdza się jako rozwiązanie do przyjmowania posiłków w łóżku, szczególnie przez osoby trwale przebywające w pozycji leżącej i mające trudności ze wstawaniem.

 • Therapy roller - wałek...

  Cena 65,00 zł

  Roler z wypustkami służy do intensywnego masażu ciała i mięśni, podczas pracy własnej i treningów indywidualnych

 • Taboret prysznicowy AR- 201

  Cena 110,00 zł

  Taboret prysznicowy jako sprzęt pomocniczy przeznaczony jest dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniami narządów ruchu, osób starszych jak również osób, dla których standardowe korzystanie z wanny lub kabiny prysznicowej stanowi problem.