Akcesoria

Akcesoria

Akcesoria

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 16 pozycji
 • Profesjonalny krem do masażu z naturalnymi olejkami ziół.Rozluźnia mięśnie i stawy, pobudza krążenie krwi, szybko działa. Nie zatykając przy tym porów skóry.

 • HiGeen Barrad - żel...

  Cena 43,00 zł

  Barrard żel  z naturalnymi olejkami o właściwościach chłodzących, rozluźnia mięśnie i stawy, pobudza krążenie krwi oraz szybko się wchłania nie zatykając przy tym porów skóry.

 • Qmed Kompres do terapii...

  Cena 40,00 zł

  Kompres przeznaczony do terapii ciepłem i zimnem. Skuteczny w zmniejszeniu dolegliwości bólowych, redukcji stanu zapalnego, wchłaniania krwiaków, przy bólach mięśniowych skurczowych i przykurczonych, bólach reumatycznych, sztywności stawów, bólach menstruacyjnych.

 • Scotchcast Plus 3M zastępuje tradycyjny gips, jest w porównaniu z gipsem kilkakrotnie lżejsza oraz ma większą wytrzymałość mechaniczną. Wykonana jest z włókna szklanego nasączonego żywicą poliuretanową. Łatwy i "czysty" przy aplikacji i zdejmowaniu.

 • 3M Soft Cast - półsztywna opaska stabilizująca. Można ją nazwać także gipsem syntetycznym lub gipsem lekkim. Wszystkie te określenia dodają do medycznej nazwy cechy opisowe charakteryzujące usztywnienia Soft Cast. Przede wszystkim wskazują na to, że usztywnienia syntetyczne w odróżnieniu od tradycyjnych, gipsowych, charakteryzują się lekkością i odpornością na uszkodzenia.

 • Albert Stolik  do łóżka i jednocześnie tacka w jednym.Doskonale sprawdza się jako rozwiązanie do przyjmowania posiłków w łóżku, szczególnie przez osoby trwale przebywające w pozycji leżącej i mające trudności ze wstawaniem.