Rehabilitacja

Rehabilitacja

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 51 pozycji
 • Przeznaczona do stosowania przez sportowców jak i fizjoterapeutów.Wzmacnia mięśnie jak i poprawia ich funkcjonalność . Reguluje napięcie mięśniowe , ból  jak i postawę ciała. Poprawia krążenie krwi i limfy.Wykonana z oddychającego i wodoodpornego materiału.Wymiary 5 m x 5 cm.

 • Pajączek I generacji na...

  Cena 83,00 zł

  Pajączek proste w użyciu, łatwe w obsłudze urządzenie nadaje się dla każdego, kto chce mieć proste plecy oraz prowadzić zdrowy styl życia. Regulowane szelki sprawiają, że jest odpowiednie dla dzieci i dorosłych.

  Rozmiar uniwersalny

 • Pajączek dźwiękowy na...

  Cena 120,00 zł

  Pajączek dźwiękowy na proste plecy i płaski brzuch to niewielkie urządzenie do noszenia na plecach. Sygnalizuje, jeżeli się zgarbisz lub rozluźnisz mięśnie brzucha. Pajączek w sposób istotny wzmacnia mięśnie głębokie pleców i brzucha.

 • Mała poduszka o wymiarach 8 x 8 cm wypełniona łuską gryki jest przeznaczona do ćwiczeń ręki. Ugniatanie wyzwala mikro masaż i stawia lekki opór.

 • Poduszka dynamiczna "...

  Cena 55,00 zł
  Dynamiczna poduszka DYNAPAD przeznaczona jest do korygowania wad postawy oraz wzmocnienia mięśni grzbietu. Odciąża odcinek lędźwiowy kręgosłupa podczas siedzenia i wymusza siedzenie w prawidłowej pozycji, stymuluje mikro-ruchy krążków międzykręgowych. Szczególnie polecana dla osób, które dużo siedzą.
 • Poduszka dynamiczna...

  Cena 65,00 zł

  Dynamiczna poduszka DYNAPAD pomoże w korygowaniu wad postawy oraz wzmocni mięśnie grzbietu. Pozwoli odciążyć odcinek lędźwiowy kręgosłupa w trakcie siedzenia, a także pomoże w zachowaniu prawidłowej pozycji. Szczególnie polecamy ją osobom, które wiele godzin spędzają w pozycji siedzącej.

 • Rotor rehabilitacyjny jest urządzeniem do rehabilitacji ,szczególnie polecany do usprawniania kończyn górnych i dolnych, szczególnie przy niedowładach spowodowanych udarem, wypadkiem oraz różnymi zaburzeniami neurologicznymi. Maksymalne obciążenie całkowite to 70 kg. 

 • Rotor Rehabilitacyjny...

  Cena 119,00 zł

  Rotor rehabilitacyjny model AR-019 jest manualnym urządzeniem do rehabilitacji. Zalecanym do usprawniania kończyn górnych i dolnych szczególnie przy niedowładach spowodowanych udarem, wypadkiem oraz różnymi zaburzeniami neurologicznymi.