PRODUKTY ORTOPEDYCZNE

PRODUKTY ORTOPEDYCZNE

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 172 pozycji
 • Orteza tułowia AM-WSP-06

  Cena 300,00 zł

   Wysoka regulowana orteza AM-WSP-06 krzyżowo-lędźwiowo-piersiowa z podpaszkami dzięki anatomicznej budowie, dokładnie dopasowuje się do sylwetki, dzięki czemu dobrze stabilizuje odcinek krzyżowo-lędźwiowo-piersiowy kręgosłupa. Zastosowanie podpaszek w odcinku piersiowym zapewnia doskonałą stabilizację przednio-tylna na całej długości kręgosłupa.

  Rozmiary: S - (65-75 cm), M - (75,5-85 cm), L - (85,5-97 cm), XL - (97,5-110 cm), XXL - (110,5-125 cm), XXXL - (125,5-145 cm).

 • Pas lędźwiowo-krzyżowy z dociągami ACCESS 0806 jest wykonany z elastycznego materiału, który jednocześnie zapewnia dużą siłę stabilizacji. Pas posiada uchwyt na dłoń, co zapewnia wygodne zakładanie. Zastosowano usztywnienie z trzech fiszbin z tyłu. Zalecany przy bólach pleców oraz ostrych lub chronicznych nerwobólach lędźwiowych.

 • Pas lędźwiowo-krzyżowy...

  Cena 159,00 zł

  Pas lędźwiowo-krzyżowy Dynacross® Activity 7685 wskazany do zastosowania przy nerwobólach lędźwiowych, zwężeniach kanału kręgowego w kręgosłupie lędźwiowym i podostrych nerwobólach lędźwiowych.


 • Orteza tułowia wysoka...

  Cena 260,00 zł

  Orteza tułowia wysoka Posture Brace 2356 firmy OPPO jest zalecana  w przypadku osteoporozy, kifozy czy kręgozmyku przedniego.

 • AEROSTAB Orteza...

  Cena 118,00 zł

  Orteza stabilizująca staw skokowy AEROSTAB wyposażona w wyprofilowane stalki wzmocnione dodatkowo termoplastycznym tworzywem.

 • Aparat na staw skokowy typu But OPPO 3109 jest przeznaczony do rehabilitacji ścięgna Achillesa, po przebytych zabiegach operacyjnych, jak również po pęknięciach lub złamaniach kości w obrębie stawu skokowego.

 • But odciążający...

  Cena 53,00 zł

  But odciążający przodostopie CP02 ORLIMAN polecany po zabiegach chirurgicznych w obrębie palców i przodostopia, na „stopę cukrzycową” gdy pacjent nie może nosić normalnego obuwia, dzięki cieńszej podeszwie pod palcami i przodostopiu but odciąża tę część stopy, w obrzękach różnego pochodzenia.

 • But pooperacyjny...

  Cena 57,50 zł

  But pooperacyjny z odciążeniem przodostopia (8 st.). Stosowany po zabiegach chirurgicznych haluksów, przy zastojach żylnych w obrębie stóp. Może być stosowany na lewą i prawą nogę.

 • Orteza stawu kolanowego...

  Cena 152,00 zł

  Orteza stawu kolanowego DYNASTAB GENU z bocznymi wzmocnieniami zapewnia stabilność dzięki dwuosiowym stalkom bocznym i regulowanym sztywnym paskom.