PRODUKTY ORTOPEDYCZNE

PRODUKTY ORTOPEDYCZNE

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 168 pozycji
 • Pas lędźwiowo-krzyżowy...

  Cena 159,00 zł

  Pas lędźwiowo-krzyżowy Dynacross® Activity 7685 wskazany do zastosowania przy nerwobólach lędźwiowych, zwężeniach kanału kręgowego w kręgosłupie lędźwiowym i podostrych nerwobólach lędźwiowych.


 • Orteza tułowia wysoka...

  Cena 400,00 zł

  Orteza tułowia wysoka Posture Brace 2356 firmy OPPO jest zalecana  w przypadku osteoporozy, kifozy czy kręgozmyku przedniego.

 • AEROSTAB Orteza...

  Cena 118,00 zł

  Orteza stabilizująca staw skokowy AEROSTAB wyposażona w wyprofilowane stalki wzmocnione dodatkowo termoplastycznym tworzywem.

 • Aparat na staw skokowy typu But OPPO 3109 jest przeznaczony do rehabilitacji ścięgna Achillesa, po przebytych zabiegach operacyjnych, jak również po pęknięciach lub złamaniach kości w obrębie stawu skokowego.

 • But odciążający...

  Cena 53,00 zł

  But odciążający przodostopie CP02 ORLIMAN polecany po zabiegach chirurgicznych w obrębie palców i przodostopia, na „stopę cukrzycową” gdy pacjent nie może nosić normalnego obuwia, dzięki cieńszej podeszwie pod palcami i przodostopiu but odciąża tę część stopy, w obrzękach różnego pochodzenia.

 • But pooperacyjny...

  Cena 57,50 zł

  But pooperacyjny z odciążeniem przodostopia (8 st.). Stosowany po zabiegach chirurgicznych haluksów, przy zastojach żylnych w obrębie stóp. Może być stosowany na lewą i prawą nogę.

 • Orteza stawu kolanowego...

  Cena 157,00 zł

  Orteza stawu kolanowego DYNASTAB GENU z bocznymi wzmocnieniami zapewnia stabilność dzięki dwuosiowym stalkom bocznym i regulowanym sztywnym paskom.

 • Orteza stawu kolanowego...

  Cena 165,00 zł

  Orteza stawu kolanowego Genu Pro Comfort marki Thuasne jest wskazana dla osób aktywnych fizycznie. Produkt jest lekki i wytrzymały, co zapewnia ochronę stawu podczas uprawiania sportu, zabezpieczając przed kontuzjami i zmianami zwyrodnieniowymi. Orteza  może być stosowana podczas zapalenia ścięgna rzepki lub niestabilności całego stawu.

 • Orteza stawu kolanowego...

  Cena 89,00 zł

  Orteza stawu kolanowego szara GENU ACTION wykonana jest z  elastycznej dzianiny, która zapewnia doskonałą stabilizację i propriocepcję (ok. 23 mmHg .