Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Kręgosłup

Kręgosłup

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji
 • Pas lędźwiowo-krzyżowy wysoki SP-780, wysokość 30,40 cm ma zastosowanie po zabiegach operacyjnych odcinka lędźwiowego kręgosłupa, przy osteoporozie, zwężeniu tarczek międzykręgowych, po zdjęciu opatrunku gipsowego w procesie doleczania, przy dyskopatii oraz zwyrodnieniach kręgosłupa w odcinku lędźwiowo-krzyżowym, piersiowym jak również kręgozmyku, stanach przeciążeniowych odcinaka lędźwiowo-krzyżowego i piersiowego.

 • Pas lędźwiowo-krzyżowy...

  Cena 159,00 zł

  Pas lędźwiowo-krzyżowy Dynacross® Activity 7685 wskazany do zastosowania przy nerwobólach lędźwiowych, zwężeniach kanału kręgowego w kręgosłupie lędźwiowym i podostrych nerwobólach lędźwiowych.


 • Orteza lędźwiowo-krzyżowa LOMBATECH z regulacją wysokości od 26cm do 32 cm, wykonana z opatentowanej, przewiewnej dzianiny Combitex®.

 • Orteza tułowia wysoka...

  Cena 400,00 zł

  Orteza tułowia wysoka Posture Brace 2356 firmy OPPO jest zalecana  w przypadku osteoporozy, kifozy czy kręgozmyku przedniego.

 • Poduszka Ortopedyczna do...

  Cena 80,00 zł

  Poduszka ortopedyczna do siedzenia "Exlusive Seat" dzięki ergonomicznemu wyprofilowaniu zapewnia odciążenie kręgosłupa i kości ogonowej, koryguje nieprawidłową postawę podczas  długotrwałego siedzenia.Idealnie sprawdza się w przypadku zmniejszenia bólu krzyża oraz efektu drętwienia.

 • Poduszka Wałek idealnie dopasowuje się  do anatomicznych kształtów ciała zapewniając przy tym doskonałe podparcie w zależności od miejsca jej zastosowania. Doskonale sprawdza się w przypadku bólu pleców, ramion, karku, kolan oraz bioder, drętwieniem dłoni , napięciem mięśniowym czy "ciężkimi"nogami.

 • Pas lędźwiowo - krzyżowy LT -283 nie ogranicza ruchów kręgosłupa, zapewniając wsparcie kręgosłupa.Łatwy jest w zakładaniu jak i również przyjemny w kontakcie z ciałem.

   

 • Wałek do masażu ciała Qmed to przyrząd do masażu wszystkich części ciała, rozluźniający napięte mięśnie oraz poprawiający krążenie.Poprzez swoje gabaryty jest wygodny i łatwy w codziennym użytkowaniu.