Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Rozmiar

Rozmiar

Długość

Długość

Palce

Palce

Przeciwżylakowe

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Aktywne filtry

 • Rajstopy Verra 140 den o stopniowanym ucisku w I klasie kompresji 18-22 mmHg.

  Przynoszą ulgę zmęczonym nogom,perfekcyjnie modelują i wyszczuplają sprawiając, że po całym dniu Twoje nogi są nadal lekkie.

 • Profilaktyczne rajstopy...

  Cena 30,00 zł

  Profilaktyczne rajstopy przeciwżylakowe z cienkiej dzianiny 40 DEN o stopniowanym ucisku RelaxSan Basic. Ucisk w kostce 8-11 mmHg – bardzo lekka kompresja. Zalecane w profilaktyce przeciwżylakowej. Rajstopy poprawiają krążenie krwi w nogach i łagodzą objawy ich zmęczenia, jednocześnie wyglądają elegancko i transparentnie.

  Poprzednia najniższa cena 30 zł.

  • Wyprzedaż!

  Rajstopy uciskowe...

  Cena 65,00 zł

  Przeciwżylakowe terapeutyczne rajstopy uciskowe z dzianiny 140 DEN o stopniowanym ucisku.

  Ucisk w kostce 22-27 mmHg – wysoka kompresja.

  Poprzednia najniższa cena 65 zł.

  • Wyprzedaż!

  Pończochy samonośne...

  Cena 65,00 zł

  Bardzo wytrzymałe pończochy samonośne przeciwżylakowe, kompresyjne z multifibry, z dzianiny 140 DEN o stopniowanym ucisku. Ucisk w kostce 18-22 mmHg – ucisk średni.

  Poprzednia najniższa cena 65 zł.

 • Podkolanówki Medyczne...

  Cena 42,00 zł

  Podkolanówki uciskowe są wyrobami medycznymi stosowanymi w terapii kompresyjnej. Produkty są przeznaczone do długotrwałego leczenia oraz do uciskania i zwężania średnicy żył. Podkolanówki w rozmiarze S. Inne rozmiary dostępne w innej karcie produktu.

 • Podkolanówki Medyczne...

  Cena 42,00 zł

  Podkolanówki uciskowe są wyrobami medycznymi stosowanymi w terapii kompresyjnej. Produkty są przeznaczone do długotrwałego leczenia oraz do uciskania i zwężania średnicy żył. Podkolanówki w rozmiarze M. Inne rozmiary dostępne w innej karcie produktu.

 • Podkolanówki Medyczne...

  Cena 42,00 zł

  Podkolanówki uciskowe są wyrobami medycznymi stosowanymi w terapii kompresyjnej. Produkty są przeznaczone do długotrwałego leczenia oraz do uciskania i zwężania średnicy żył. Podkolanówki w rozmiarze L. Inne rozmiary dostępne w innej karcie produktu.

 • Podkolanówki Medyczne...

  Cena 42,00 zł

  Podkolanówki uciskowe są wyrobami medycznymi stosowanymi w terapii kompresyjnej. Produkty są przeznaczone do długotrwałego leczenia oraz do uciskania i zwężania średnicy żył. Podkolanówki w rozmiarze XL. Inne rozmiary dostępne w innej karcie produktu.