I stopień kompresji

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Rozmiar

Rozmiar

Długość

Długość

Palce

Palce

I stopień kompresji

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

 • Rajstopy Verra 140 den o stopniowanym ucisku w I klasie kompresji 18-22 mmHg.

  Przynoszą ulgę zmęczonym nogom,perfekcyjnie modelują i wyszczuplają sprawiając, że po całym dniu Twoje nogi są nadal lekkie.

  • Wyprzedaż!

  Pończochy samonośne...

  Cena 65,00 zł

  Bardzo wytrzymałe pończochy samonośne przeciwżylakowe, kompresyjne z multifibry, z dzianiny 140 DEN o stopniowanym ucisku. Ucisk w kostce 18-22 mmHg – ucisk średni.

  Poprzednia najniższa cena 65 zł.

 • Podkolanówki Medyczne...

  Cena 42,00 zł

  Podkolanówki uciskowe są wyrobami medycznymi stosowanymi w terapii kompresyjnej. Produkty są przeznaczone do długotrwałego leczenia oraz do uciskania i zwężania średnicy żył. Podkolanówki w rozmiarze S. Inne rozmiary dostępne w innej karcie produktu.

 • Podkolanówki Medyczne...

  Cena 42,00 zł

  Podkolanówki uciskowe są wyrobami medycznymi stosowanymi w terapii kompresyjnej. Produkty są przeznaczone do długotrwałego leczenia oraz do uciskania i zwężania średnicy żył. Podkolanówki w rozmiarze M. Inne rozmiary dostępne w innej karcie produktu.

 • Podkolanówki Medyczne...

  Cena 42,00 zł

  Podkolanówki uciskowe są wyrobami medycznymi stosowanymi w terapii kompresyjnej. Produkty są przeznaczone do długotrwałego leczenia oraz do uciskania i zwężania średnicy żył. Podkolanówki w rozmiarze L. Inne rozmiary dostępne w innej karcie produktu.

 • Podkolanówki Medyczne...

  Cena 42,00 zł

  Podkolanówki uciskowe są wyrobami medycznymi stosowanymi w terapii kompresyjnej. Produkty są przeznaczone do długotrwałego leczenia oraz do uciskania i zwężania średnicy żył. Podkolanówki w rozmiarze XL. Inne rozmiary dostępne w innej karcie produktu.

 • Rajstopy uciskowe są wyrobami medycznymi stosowanymi w terapii kompresyjnej. Produkty są przeznaczone do długotrwałego leczenia oraz do uciskania i zwężania średnicy żył. Rajstopy w rozmiarze S. Inne rozmiary dostępne w innej karcie produktu.

 • Rajstopy uciskowe są wyrobami medycznymi stosowanymi w terapii kompresyjnej. Produkty są przeznaczone do długotrwałego leczenia oraz do uciskania i zwężania średnicy żył. Rajstopy w rozmiarze M. Inne rozmiary dostępne w innej karcie produktu.

 • Rajstopy uciskowe są wyrobami medycznymi stosowanymi w terapii kompresyjnej. Produkty są przeznaczone do długotrwałego leczenia oraz do uciskania i zwężania średnicy żył. Rajstopy w rozmiarze L. Inne rozmiary dostępne w innej karcie produktu.

 • Rajstopy uciskowe są wyrobami medycznymi stosowanymi w terapii kompresyjnej. Produkty są przeznaczone do długotrwałego leczenia oraz do uciskania i zwężania średnicy żył. Rajstopy w rozmiarze XL. Inne rozmiary dostępne w innej karcie produktu.

  • Wyprzedaż!

  Podkolanówki Uciskowe z pierwszej klasie Kompresji 15-20 mmHg. Idealne dla tych, którzy podróżują z długimi okresami siedzenia/stania