I stopień kompresji

Filtruj według

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Rozmiar

Rozmiar

Długość

Długość

Palce

Palce

I stopień kompresji

I stopień kompresji

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 20 pozycji
  • Wyprzedaż!

  Podkolanówki...

  Cena 30,00 zł

  Podkolanówki przeciwżylakowe, kompresyjne z dzianiny 140 DEN o stopniowanym ucisku. Ucisk w kostce 18-22 mmHg - średnia kompresja. Elastyczne podkolanówki zalecane dla osób z problemami krążenia krwi kończyn dolnych, odbywających długie podróże, cierpiących na żylaki.

  • Wyprzedaż!

  Podkolanówki...

  Cena 35,00 zł

  Podkolanówki przeciwżylakowe, kompresyjne z mikrofibry, terapeutyczne, z dzianiny 140 DEN o stopniowanym ucisku. Ucisk w kostce 18-22 mmHg – ucisk średni. Zalecane dla osób z problemami krążenia krwi kończyn dolnych, odbywających długie podróże, cierpiących na żylaki.

  • Wyprzedaż!

  Podkolanówki...

  Cena 50,00 zł

  Podkolanówki przeciwżylakowe uciskowe, bawełniane o stopniowanym ucisku. Ucisk w kostce 18-22 mmHg - średnia kompresja. Podkolanówki dla kobiet i mężczyzn z dużą zawartością bawełny w składzie (57%).

  • Wyprzedaż!

  Pończochy samonośne...

  Cena 48,00 zł

  Pończochy samonośne przeciwżylakowe uciskowe, terapeutyczne, z dzianiny 140 DEN o stopniowanym ucisku. Ucisk w kostce 18-22 mmHg – ucisk średni. Zalecane dla osób z problemami krążenia krwi kończyn dolnych, cierpiących na żylaki.

  • Wyprzedaż!

  Przeciwżylakowe, uciskowe rajstopy terapeutyczne, z dzianiny 140 DEN o stopniowanym ucisku. Ucisk w kostce 18-22mmHg – ucisk średni. Zalecane dla osób z problemami krążenia krwi kończyn dolnych, cierpiących na żylaki. Wskazane przy uczuciu ciężkości nóg, przy obrzękach i bólach kończyn dolnych, w przypadku żylakowatości kończyn w czasie ciąży, przy łagodnych żylakach oraz profilaktycznie przy zakrzepicy i w okresie ciąży.

 • Rajstopy Verra 140 den o stopniowanym ucisku w I klasie kompresji 18-22 mmHg.

  Przynoszą ulgę zmęczonym nogom,perfekcyjnie modelują i wyszczuplają sprawiając, że po całym dniu Twoje nogi są nadal lekkie.

 • Jobst For Men -...

  Cena 136,00 zł

  Podkolanówki uciskowe Jobst forMen Explore w pierwszej klasie kompresji to męskie podkolanówki uciskowe przeznaczone do codziennego noszenia. Jobst forMen to podkolanówka stworzona w połączniu dobrego stylu i męskiej elegancji.Są wygodne i sprawdzają się w każdej sytuacji

  • Wyprzedaż!

  Rajstopy p/żylakowe 140...

  Cena 58,00 zł

  Przeciwżylakowe, uciskowe rajstopy terapeutyczne, z dzianiny 140 DEN z dodatkiem mikrofibry o stopniowanym ucisku. Ucisk w kostce 18-22mmHg – ucisk średni. 

  • Wyprzedaż!

  Pończochy samonośne...

  Cena 48,00 zł

  Pończochy samonośne przeciwżylakowe uciskowe, terapeutyczne, z dzianiny 140 DEN o stopniowanym ucisku z otwartymi palcami

  • Wyprzedaż!

  Pończochy samonośne...

  Cena 65,00 zł

  Bardzo wytrzymałe pończochy samonośne przeciwżylakowe, kompresyjne z multifibry, z dzianiny 140 DEN o stopniowanym ucisku. Ucisk w kostce 18-22 mmHg – ucisk średni.

 • Podkolanówki Medyczne...

  Cena 42,00 zł

  Podkolanówki uciskowe są wyrobami medycznymi stosowanymi w terapii kompresyjnej. Produkty są przeznaczone do długotrwałego leczenia oraz do uciskania i zwężania średnicy żył. Podkolanówki w rozmiarze S. Inne rozmiary dostępne w innej karcie produktu.