Ćwiczenia

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 42 pozycji
 • SISSEL Myofascia Ball 12 cm

  Cena 45,00 zł

  Niewielka, twarda piłeczka o średnicy 12 cm, służąca do wykonywania samodzielnego głębokiego masażu punktowego. Umożliwia skuteczne rozluźnienie wybranych mięśni i otaczającej ich powięzi, wspomaga ich funkcjonowanie i regenerację. Niewielki rozmiar pozwala na korzystanie z niej w dowolnym miejscu.

 • Idealny do masażu i relaksacji,zapobiega napięciom mięśniowym, poprawia krążenie.Wskazany szczególnie przy dolegliwościach pasma biodrowo-piszczelowego, mięśni łydek i pośladków.

 • SISSEL Spiky Twin Roller

  Cena 100,00 zł

  Łatwy w użyciu masażer wyposażony w dwie kule z wypustkami. Pomaga zmniejszyć widoczność cellulitu i poprawić kondycję skóry dzięki pobudzaniu produkcji kolagenu, redukcji obrzęków i usuwaniu produktów metabolizmu z tkanek. Pomaga również rozluźnić napięte mięśnie i ułatwia zrelaksowanie.

 • Balance pods - Półkule...

  Cena 55,00 zł

  Półkule sensoryczne z kolcami  idealne sprawdzają się do rehabilitacji stóp, ćwiczenia równowagi i treningu koordynacji ruchowej.

 • Poduszka dynamiczna "...

  Cena 55,00 zł
  Dynamiczna poduszka DYNAPAD przeznaczona jest do korygowania wad postawy oraz wzmocnienia mięśni grzbietu. Odciąża odcinek lędźwiowy kręgosłupa podczas siedzenia i wymusza siedzenie w prawidłowej pozycji, stymuluje mikro-ruchy krążków międzykręgowych. Szczególnie polecana dla osób, które dużo siedzą.
 • Poduszka dynamiczna...

  Cena 65,00 zł

  Dynamiczna poduszka DYNAPAD pomoże w korygowaniu wad postawy oraz wzmocni mięśnie grzbietu. Pozwoli odciążyć odcinek lędźwiowy kręgosłupa w trakcie siedzenia, a także pomoże w zachowaniu prawidłowej pozycji. Szczególnie polecamy ją osobom, które wiele godzin spędzają w pozycji siedzącej.

 • Rotor rehabilitacyjny jest urządzeniem do rehabilitacji ,szczególnie polecany do usprawniania kończyn górnych i dolnych, szczególnie przy niedowładach spowodowanych udarem, wypadkiem oraz różnymi zaburzeniami neurologicznymi. Maksymalne obciążenie całkowite to 70 kg. 

 • Rotor Rehabilitacyjny...

  Cena 119,00 zł

  Rotor rehabilitacyjny model AR-019 jest manualnym urządzeniem do rehabilitacji. Zalecanym do usprawniania kończyn górnych i dolnych szczególnie przy niedowładach spowodowanych udarem, wypadkiem oraz różnymi zaburzeniami neurologicznymi.

 • Piłka Midi Reh przeznaczona jest do ćwiczeń rehabilitacyjnych kolan , jak i również pozostałych  ćwiczeń ogólnorozwojowych ale przede wszystkim  do zabawy.