Akcesoria

Filtruj według

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Akcesoria

Akcesoria

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji
 • Qmed Kompres do terapii...

  Cena 40,00 zł

  Kompres przeznaczony do terapii ciepłem i zimnem. Skuteczny w zmniejszeniu dolegliwości bólowych, redukcji stanu zapalnego, wchłaniania krwiaków, przy bólach mięśniowych skurczowych i przykurczonych, bólach reumatycznych, sztywności stawów, bólach menstruacyjnych.

 • Poduszka Ortopedyczna do...

  Cena 80,00 zł

  Poduszka ortopedyczna do siedzenia "Exlusive Seat" dzięki ergonomicznemu wyprofilowaniu zapewnia odciążenie kręgosłupa i kości ogonowej, koryguje nieprawidłową postawę podczas  długotrwałego siedzenia.Idealnie sprawdza się w przypadku zmniejszenia bólu krzyża oraz efektu drętwienia.

 • Poduszka Wałek idealnie dopasowuje się  do anatomicznych kształtów ciała zapewniając przy tym doskonałe podparcie w zależności od miejsca jej zastosowania. Doskonale sprawdza się w przypadku bólu pleców, ramion, karku, kolan oraz bioder, drętwieniem dłoni , napięciem mięśniowym czy "ciężkimi"nogami.

 • Nakładka toaletowa z klapą  AR-115 dedykowana jest dla osób mających problemy z narządem  ruchu , starszych którzy mają problem ze wstawaniem i siadaniem.

 • Piłka Lacrosse Qmed to świetne narzędzie do automasażu, pozwalające na precyzyjny ruch i głęboką stymulację, jednocześnie to skuteczna broń w walce z bólem .

 • Qmed Mata do akupresury...

  Cena 119,00 zł

  Qmed mata do akupresury  , polecana jest między innymi osobom, które zmagają się z: bólami pleców, skurczami i napięciem mięśni, artretyzmem, bezsennością oraz stresem.Doskonale sprawdza się do masażu stóp.