Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Rozmiar

Rozmiar

Strona

Strona

Kończyna dolna

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 31 pozycji

Aktywne filtry

 • Orteza stawu kolanowego...

  Cena 225,00 zł

  Orteza stawu kolanowego DYNASTAB GENU z bocznymi wzmocnieniami zapewnia stabilność dzięki dwuosiowym stalkom bocznym i regulowanym sztywnym paskom.

 • AEROSTAB Orteza...

  Cena 150,00 zł

  Orteza stabilizująca staw skokowy AEROSTAB wyposażona w wyprofilowane stalki wzmocnione dodatkowo termoplastycznym tworzywem.

 • Orteza stawu kolanowego...

  Cena 225,00 zł

  Orteza stawu kolanowego Genu Pro Comfort marki Thuasne jest wskazana dla osób aktywnych fizycznie. Produkt jest lekki i wytrzymały, co zapewnia ochronę stawu podczas uprawiania sportu, zabezpieczając przed kontuzjami i zmianami zwyrodnieniowymi. Orteza  może być stosowana podczas zapalenia ścięgna rzepki lub niestabilności całego stawu.

 • But odciążający...

  Cena 68,00 zł

  But odciążający przodostopie CP02 ORLIMAN polecany po zabiegach chirurgicznych w obrębie palców i przodostopia, na „stopę cukrzycową” gdy pacjent nie może nosić normalnego obuwia, dzięki cieńszej podeszwie pod palcami i przodostopiu but odciąża tę część stopy, w obrzękach różnego pochodzenia.

 • Orteza stawu kolanowego...

  Cena 120,00 zł

  Orteza stawu kolanowego szara GENU ACTION wykonana jest z  elastycznej dzianiny, która zapewnia doskonałą stabilizację i propriocepcję (ok. 23 mmHg .

 • But pooperacyjny...

  Cena 65,00 zł

  But pooperacyjny z odciążeniem przodostopia (8 st.). Stosowany po zabiegach chirurgicznych haluksów, przy zastojach żylnych w obrębie stóp. Może być stosowany na lewą i prawą nogę.

 • Elastyczny tkaninowy...

  Cena 32,00 zł

  Stabilizator stawu skokowego z otwartą piętą. Wykonany z tkaniny o specjalnym składzie z serii DELUXE COMPRESSION z dodatkiem jedwabiu.