Maski

Filtruj według

Kolor

Kolor

Maski

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

 • Maska nosowa AirFit N20...

  Cena 299,00 zł

  Maska nosowa niewielkich rozmiarów, zapewniająca łatwą obsługę i komfort użytkowania. Wyróżnia ją przezroczysta rama poniżej oczu, która zapewnia wyraźną widoczność . Ułatwia to czytanie , jak i również oglądanie telewizji, ale i nawet noszenie okularów. Dostępna w wersji różowej dla Kobiet - S oraz niebieskiej dla Mężczyzn - M , L .

 • Maska donosowa zapewnia minimalny kontakt dając pacjentowi pełne uczucie komfortu podczas terapii. AirFit P 10 jest zaprojektowana w kolorze niebieskim dla mężczyzn i różowym dla kobiet.

   

 • Maska twarzowa AirFit™F30

  Cena 379,00 zł

  Maska twarzowa AirFit F30 zapewnia pacjentom lepsze pole widzenia i możliwość zachowania aktywności w pozycji leżącej, dzięki ramce w przestrzeni pod oczami, która zapewnia stabilność i minimalizuje kontakt z twarzą.

 • Maska twarzowa AirFit™F30i

  Cena 379,00 zł

  Łącznik na szczycie głowy i rura skierowana ku górze daje pacjentom swobodę ruchu i możliwość spania w dowolnej pozycji, czytania oraz niezakłóconego relaksu.

 • Maska donosowa AirFit™ N30

  Cena 379,00 zł

  Kompaktowa maska donosowa z wkładką umożliwiająca dyskretne i wygodne podłączenie do aparatu CPAP. Uprząż wykonana jest z miękkiego materiału co umożliwia dostosowanie się do kształtu twarzy. Miękka wkładka donosowa z podkładką umieszczana jest bezpiecznie pod nosem pacjenta, zapewniając delikatną, a przy tym skuteczną terapię oraz dobre uszczelnienie.

 • Kompaktowa maska twarzowa. Dzięki technologii InfinitySeal maska AirFit F20 dopasowuje się do unikalnych rysów twarzy każdego pacjenta – można mieć pewność właściwego i komfortowego dopasowania maski. Uprząż maski produkowana jest w dwóch kolorach niebieskim dla mężczyzn, różowym dla kobiet.

 • Maska AirFit N30i firmy ResMed jest wyposażona w rurę skierowaną ku górze, przez co ułatwia przyjęcie dowolnej pozycji podczas snu.