Staw kolanowy

Filtruj według

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Strona

Strona

Staw kolanowy

Staw kolanowy

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 27 pozycji
 • Orteza stawu kolanowego...

  Cena 152,00 zł

  Orteza stawu kolanowego DYNASTAB GENU z bocznymi wzmocnieniami zapewnia stabilność dzięki dwuosiowym stalkom bocznym i regulowanym sztywnym paskom.

 • Orteza stawu kolanowego...

  Cena 165,00 zł

  Orteza stawu kolanowego Genu Pro Comfort marki Thuasne jest wskazana dla osób aktywnych fizycznie. Produkt jest lekki i wytrzymały, co zapewnia ochronę stawu podczas uprawiania sportu, zabezpieczając przed kontuzjami i zmianami zwyrodnieniowymi. Orteza  może być stosowana podczas zapalenia ścięgna rzepki lub niestabilności całego stawu.

 • Orteza stawu kolanowego...

  Cena 89,00 zł

  Orteza stawu kolanowego szara GENU ACTION wykonana jest z  elastycznej dzianiny, która zapewnia doskonałą stabilizację i propriocepcję (ok. 23 mmHg .

 • Orteza stawu kolanowego...

  Cena 210,00 zł

  Z dwuosiowymi szynami bocznymi, zapinana, wykonana z innowacyjnego neoprenu w opatentowanej technologii CoolMax AIRPRENE.

 • Orteza stawu kolanowego z...

  Cena 179,00 zł

  Lekka orteza stawu kolanowego zalecana w trakcie powrotu do pełnej aktywności fizycznej po okresie rekonwalescencji  zapewniając przy tym pełną stabilizację rzepki.

 • Orteza stawu kolanowego...

  Cena 241,00 zł

  Orteza stawu kolanowego typu otwartego, wykonana z nowoczesnej dzianiny dystansowej , która jest w pełni elastyczna i oddychająca. Stabilizator posiada wycięcie na rzepkę, obszyte lamówką  zapewniając pełny komfort użytkowania,zamknięty dół podkolanowy oraz boczne policentryczne stalki.