Staw kolanowy

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Staw kolanowy

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Aktywne filtry

 • Orteza stawu kolanowego...

  Cena 225,00 zł

  Orteza stawu kolanowego DYNASTAB GENU z bocznymi wzmocnieniami zapewnia stabilność dzięki dwuosiowym stalkom bocznym i regulowanym sztywnym paskom.

 • Orteza stawu kolanowego...

  Cena 225,00 zł

  Orteza stawu kolanowego Genu Pro Comfort marki Thuasne jest wskazana dla osób aktywnych fizycznie. Produkt jest lekki i wytrzymały, co zapewnia ochronę stawu podczas uprawiania sportu, zabezpieczając przed kontuzjami i zmianami zwyrodnieniowymi. Orteza  może być stosowana podczas zapalenia ścięgna rzepki lub niestabilności całego stawu.

 • Orteza stawu kolanowego...

  Cena 120,00 zł

  Orteza stawu kolanowego szara GENU ACTION wykonana jest z  elastycznej dzianiny, która zapewnia doskonałą stabilizację i propriocepcję (ok. 23 mmHg .

 • Orteza stawu kolanowego z...

  Cena 255,00 zł

  Lekka orteza stawu kolanowego zalecana w trakcie powrotu do pełnej aktywności fizycznej po okresie rekonwalescencji  zapewniając przy tym pełną stabilizację rzepki.

 • Orteza stawu kolanowego...

  Cena 241,00 zł

  Orteza stawu kolanowego typu otwartego, wykonana z nowoczesnej dzianiny dystansowej , która jest w pełni elastyczna i oddychająca. Stabilizator posiada wycięcie na rzepkę, obszyte lamówką  zapewniając pełny komfort użytkowania,zamknięty dół podkolanowy oraz boczne policentryczne stalki.

 • Orteza wyposażona w osłonę rzepki z masy silikonowej, regulację na udzie oraz w dwuosiowe zawiasy boczne zapobiegające przeprostowi kolana. Wciągana. W części tylnej otwarta.