Worki na mocz

Filtruj według

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

Worki na mocz

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

 • Worek na nogę z karbowanym drenem przystosowany do noszenia na nodze.Zgrzew w środkowej części worka sprawia, że zachowuje płaski kształt, nawet gdy jest wypełniony. Unowocześniony worek do zbiórki moczu Conveen Security+ na nogę ma dłuższy, węższy zarys a zgrzew komór worka został umieszczony niżej, gdyż jest to najistotniej efektywne.

 • Worek Conveen 1,5l, dren...

  Cena 10,86 zł

  Worek o dużej pojemności, który może być przydatny w nocy oraz w sytuacjach, kiedy częste opróżnianie małego worka może być trudne lub kłopotliwe. Worek można zawiesić na brzegu łóżka lub wózka, ale przystosowany jest on również do noszenia na nodze.

 • Worek do zbiórki moczu o pojemności 2000 ml z drenem o długości 90 cm .Posiadający odpływ T, sterylny wykonany z medycznego PCV, bezlateksowy.

 •  

  Worek do zbiórki moczu Unomedical C4 skutecznie pozwala na opiekę nad pacjenem bez ryzyka otwarcia systemu. Zastosowany w worku system zamknięty zapewnia łatwą obsługę użytkowania, a także zabezpieczenie przez zakażeniem oraz zmniejszeniem ryzyka infekcji układu moczowego.

 • Miękkie i elastyczne paski mocujące , wyposażone w guziki i zapinane na rzepy.Opakowanie pasków zawiera komplet składający się z 2 sztuk pasków o długości 53 cm.

 • Przeznaczony jest dla pacjentów leżących po zabiegach i operacjach oraz do nocnej zbiórki moczu do badań. Używany jest do gromadzenia moczu wypływającego cewnikiem z pęcherza moczowego lub z nerki

 • Worki do zbiórki moczu Qufora posiadają miękką przyjemną dla ciała wyściółkę fizelinową, gładki dren z możliwością indywidualnego  docięcia do potrzeb każdego pacjenta, otwory na mocowanie , pasków mocujących do nogi. Dostępny w kilku pojemnościach.