Wkładki anatomiczne

Filtruj według

Marka

Marka

Wkładki anatomiczne

Wkładki anatomiczne

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 41 pozycji
 • Tena Lady Slim Mini Magic

  Cena 9,00 zł

  Stanowią dyskretne i komfortowe rozwiązanie dla kobiet doświadczających drobnych wycieków w bardzo lekkim stopniu nietrzymania moczu. Wyróżniające kobiecym, kwiatowym nadrukiem, jedwabiście miękkie wkładki TENA Lady Slim Mini Magic są znacznie bardziej chłonne niż zwykłe wkładki higieniczne, pomimo że są równie małe i cienkie

 • Majtki Elastyczne Tena Fix

  Cena 16,00 zł

  Przeznaczone do wielokrotnego użytku majtki elastyczne w pewny i bezpieczny sposób podtrzymujące wkłady chłonne, zabezpieczające przed nietrzymaniem moczu.

 • TENA Lady Slim Ultra Mini to specjalistyczne wkładki anatomiczne, które zapewniają dyskretną ochronę kobietom doświadczającym kropelkowego i lekkiego nietrzymania moczu podczas aktywności fizycznej, przy kaszlu lub kichaniu. Dzięki technologii micro PROTEX kontrolują nieprzyjemny zapach i zapewniają uczucie suchości.

 • Tena Lady Slim Normal -...

  Cena 10,60 zł

  Specjalistyczna podpaska TENA Lady Slim Normal została stworzona z myślą o ochronie w lekkim i średnim stopniu nietrzymaniu moczu. Zapewnia POTRÓJNĄ OCHRONĘ przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem i wilgocią.

 • Tena Lady slim Mini wings została stworzona z myślą o ochronie w lekkim i średnim stopniu nietrzymaniu moczu. Zapewnia POTRÓJNĄ OCHRONĘ przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem i wilgocią.

 • Tena Lady Slim mini Plus...

  Cena 12,00 zł

  Specjalistyczna podpaska TENA Lady Slim Mini Plus Wings ze skrzydełkami została stworzona z myślą o ochronie w lekkim stopniu nietrzymaniu moczu. Zapewnia POTRÓJNĄ OCHRONĘ przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem i wilgocią.

 • Specjalistyczna podpaska TENA Lady Slim Mini Plus  została stworzona z myślą o ochronie w lekkim stopniu nietrzymaniu moczu. Zapewnia POTRÓJNĄ OCHRONĘ przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem i wilgocią.

 • Tena Lady Slim mini-...

  Cena 7,00 zł

  TENA Lady Slim Mini została stworzona z myślą o ochronie w lekkim stopniu nietrzymania moczu. Zapewnia POTRÓJNĄ OCHRONĘ przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem i wilgocią.

 • Tena Lady Pants to pierwsza chłonna bielizna , zaprojektowana pod każdym względem dla kobiet. Jest miękka w dotyku i posiada przyjemny dla oka cielisty kolor.

 • Tena Lady Pants to pierwsza chłonna bielizna , zaprojektowana pod każdym względem dla kobiet. Jest miękka w dotyku i posiada przyjemny dla oka cielisty kolor.

 • Tena Lady Maxi Night -...

  Cena 25,80 zł

  Posiadają wysoką chłonność i doskonale dopasowują się do anatomii ciała zapewniając ochronę przed przeciekaniem przez całą noc.Tena Lady Maxi Night to wkładka, która została  wydłużona i poszerzona w tylnej części w celu jeszcze lepszej ochrony podczas snu.