Worki stomijne

Filtruj według

Marka

Marka

Worki stomijne

Worki stomijne

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 19 pozycji
 • Natura® + worek...

  Cena 5,50 zł

  Natura®+ worek kolostomijny z filtrem. Worek został stworzony z miękkiej włókniny i jest odporny na wilgoć. Symetryczny kształt worka z zaokrąglonymi, miękkimi krawędziami zapewnia większą wygodę i dyskrecję

 • Natura® + worek...

  Cena 8,60 zł


  Worek zbudowany jest ze specjalnej, wodoodpornej fizeliny, która nie mechaci się i jest bardzo delikatna dla skóry, dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa zastosowano w nim bardziej wydajny i bezpieczniejszy filtr, który lepiej odprowadza gazy.

 • Natura® worek urostomijny

  Cena 10,00 zł

  Worek urostomijny w systemie Natura® to wygodny sprzęt do odpuszczania moczu u osób z urostomią do stosowania w niskoprofilowym, dyskretnym sprzęcie dwuczęściowym Natura®.

 • Worek urostomijny pokryty jest delikatną, miękką i wodoodporną włókniną. Worek posiada specjalnie zgrzaną przegrodę komorową, która powoduje równomierne rozprowadzanie moczu, co czyni go bardziej dyskretnym.Dostępny w pojemności 390 ml.

 • worek urostomijny pokryty jest delikatną, miękką i wodoodporną włókniną.
  Worek posiada specjalnie zgrzaną przegrodę komorową, która powoduje równomierne rozprowadzanie moczu, co czyni go bardziej dyskretnym.Dostępny w pojemności 210 ml.

 • Dansac NOVA2 worek...

  Cena 10,41 zł

  Worek beżowy, przeznaczony jest dla pacjentów urostomijnych. Worek posiada specjalny zawór, który z dodatkowymi zabezpieczeniami wewnętrznymi chroni przed cofaniem się moczu.

 • Dansac NOVA2 worek...

  Cena 10,41 zł

  Worek przezroczysty, przeznaczony jest dla pacjentów urostomijnych. Worek posiada specjalny zawór, który z dodatkowymi zabezpieczeniami wewnętrznymi chroni przed cofaniem się moczu.