Worki stomijne

Filtruj według

Marka

Marka

Worki stomijne

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Aktywne filtry

 • Natura® + worek...

  Cena 7,20 zł

  Natura®+ worek kolostomijny z filtrem. Worek został stworzony z miękkiej włókniny i jest odporny na wilgoć. Symetryczny kształt worka z zaokrąglonymi, miękkimi krawędziami zapewnia większą wygodę i dyskrecję

 • Natura® + worek...

  Cena 11,10 zł


  Worek zbudowany jest ze specjalnej, wodoodpornej fizeliny, która nie mechaci się i jest bardzo delikatna dla skóry, dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa zastosowano w nim bardziej wydajny i bezpieczniejszy filtr, który lepiej odprowadza gazy.

 • Natura® worek urostomijny

  Cena 12,70 zł

  Worek urostomijny w systemie Natura® to wygodny sprzęt do odpuszczania moczu u osób z urostomią do stosowania w niskoprofilowym, dyskretnym sprzęcie dwuczęściowym Natura®.

 • Worek urostomijny pokryty jest delikatną, miękką i wodoodporną włókniną. Worek posiada specjalnie zgrzaną przegrodę komorową, która powoduje równomierne rozprowadzanie moczu, co czyni go bardziej dyskretnym.Dostępny w pojemności 390 ml.

 • worek urostomijny pokryty jest delikatną, miękką i wodoodporną włókniną.
  Worek posiada specjalnie zgrzaną przegrodę komorową, która powoduje równomierne rozprowadzanie moczu, co czyni go bardziej dyskretnym.Dostępny w pojemności 210 ml.

 • Dansac NOVA2 worek...

  Cena 12,04 zł

  Worek przezroczysty, przeznaczony jest dla pacjentów urostomijnych. Worek posiada specjalny zawór, który z dodatkowymi zabezpieczeniami wewnętrznymi chroni przed cofaniem się moczu.

 • Sensura Mio Clik worek otwarty przeznaczony jest dla osób z kolostomią i ileostomią.Posiada specjalne ujście zapinane na rzepy, co pozwala na jego częste opróżnianie.Worek z okienkiem umożliwia dodatkowe schowanie ujścia. Dostępny jest w wersji szarej bądź przeźroczystej.

 • SenSura Mio Click, worek...

  Cena 11,88 zł

  Sensura Mio Clik worek otwarty przeznaczony jest dla osób z kolostomią i ileostomią.Posiada specjalne ujście zapinane na rzepy, co pozwala na jego częste opróżnianie.Worek z okienkiem umożliwia dodatkowe schowanie ujścia. Dostępny jest w wersji szarej bądź przeźroczystej.