Konczyna górna

Konczyna górna

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 54 pozycji
 • Aparat Stacka

  Cena 15,00 zł

  Lekki Aparat mający na celu usztywnienie palca w przypadku : Skręcenia stawu paliczkowego dalszego , uszkodzenie prostownika palca czy oderwanie przyczepu prostownika paliczka dalszego , również jest niezastąpiony przy złamaniu kości paliczkowych dalszych.

 • Elastyczny stabilizator...

  Cena 35,00 zł

  Stabilizator szczególnie zaleca się jako profilaktykę w przypadku przeciążenia i zesztywnienia stawu nadgarstkowego , przy zwyrodnieniach stawu jak i również można go stosować jako środek zapobiegawczy przeciwko powstawaniu urazów.

 • Zapewnia unieruchomienie oraz podtrzymanie kończyny. Dzięki zastosowaniu regulacji długości naramiennika istnieje możliwość podtrzymania kończyny na właściwej wysokości.

 • Orteza Barku 1072

  Cena 110,00 zł

  Orteza podtrzymuje i jednocześnie ogrzewa bark zachowując przy tym anatomiczną ruchomość w stawie.

 • Orteza na ramię i bark...

  Cena 75,00 zł

  Orteza na ramię i bark stosowana jest w przypadku schorzeń , dysfunkcji i urazów kończyny górnej wymagających odciążenia , stabilizacji lub ograniczenia ruchomości kończyny górnej i obręczy barkowej.

 • Orteza zalecana jest przy leczeniu urazów stawu barkowego, łokciowego i ramiennego, w tym złamaniach w obręczy barkowej, zwichnięciach i skręceniach stawu barkowego i łokciowego. Może być również stosowana w procesie doleczania stanów zapalnych i zmian zwyrodnieniowych stawu barkowo-obojczykowego i łokciowego.