Ortezy niskie

Filtruj według

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Ortezy niskie

Ortezy niskie

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji
 • Pas lędźwiowo-krzyżowy z dociągami ACCESS 0806 jest wykonany z elastycznego materiału, który jednocześnie zapewnia dużą siłę stabilizacji. Pas posiada uchwyt na dłoń, co zapewnia wygodne zakładanie. Zastosowano usztywnienie z trzech fiszbin z tyłu. Zalecany przy bólach pleców oraz ostrych lub chronicznych nerwobólach lędźwiowych.

 • Pas lędźwiowo-krzyżowy...

  Cena 159,00 zł

  Pas lędźwiowo-krzyżowy Dynacross® Activity 7685 wskazany do zastosowania przy nerwobólach lędźwiowych, zwężeniach kanału kręgowego w kręgosłupie lędźwiowym i podostrych nerwobólach lędźwiowych.


 • Orteza kręgosłupa...

  Cena 115,00 zł

  Orteza kręgosłupa lędźwiowo- krzyżowa o funkcjonalności sznurówki służy do wzmocnienia odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

 • Orteza kregosłupa z...

  Cena 155,00 zł

  Orteza kręgosłupa z czterema wzmocnieniami służy do wzmocnienia odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Wszyte wzmocnienia, a także boczne dociągacze zapewniają dodatkowe usztywnienia.

 • Wykonany z innowacyjnego materiału opatentowanej technologii MultiCeramic. Materiał antybakteryjny, hipoalergiczny, ze wzmocnioną siłą wchłaniania i odprowadzania wilgoci.

 • Orteza kręgosłupa...

  Cena 270,00 zł

  Służy do wzmocnienia odcinka lędźwiowo- krzyżowego kręgosłupa oraz mięśni dolnej części pleców.

 • Sznurówka lędźwiowo-...

  Cena 140,00 zł

  Pas lędźwiowo- krzyżowy wykonany został z przewiewnej bawełnianej gumy ortopedycznej, pozwalającej na swobodne oddychanie skóry. Anatomiczny system usztywnień został zaprojektowany w sposób pozwalający na optymalnie usztywnienie odcinka lędźwiowo- krzyżowego, co skutkuje zmniejszeniem bólów związanych obrzękami i zdrętwieniem oraz przemęczeniem mięśni.

 • Wysoka sznurówka półsztywna została wykonana z przewiewnej bawełnianej gumy ortopedycznej, pozwalająca na swobodne oddychanie skóry. Anatomiczny system usztywnień został zaprojektowany w sposób pozwalający na optymalne usztywnienie odcinka lędźwiowo-krzyżowego, co skutkuje zmniejszeniem bólów związanych z obrzękami, zdrętwieniami oraz przemęczeniem mięśni.

 • Spinactive orteza...

  Cena 140,00 zł

  Wykonana z elastycznych, rozciągliwych, oddychających taśm, umożliwiające odprowadzenie ciepła i wilgoci. System wyczepianych taśm dodatkowych, umożliwiających regulację docisku grzbietowego (siły oraz miejsca przyłożenia).  

  • Wyprzedaż!

  Orteza kregosłupa...

  Cena 350,00 zł

  Orteza multifunkcyjna AccuTex należy do grupy niezwykle nowoczesnych produktów z linii AccuTex posiada unikalną konstrukcję modularną, zapewniającą wielorakie efekty terapeutyczne i umożliwiającą podział procesu leczenia na 3 fazy.