Maska Nosowa MIRAGE FX

Maska Nosowa Mirage FX jest w rozmiarze uniwersalnym co ułatwia jej dopasowanie . Uprząż maski występuje w dwóch kolorach : niebieskim dla Mężczyzn i różowym dla Kobiet.

370,00 zł
Brutto
Kolor
  • Niebieski
  • Różowy
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Maska nosowa Mirage FX posiada elastyczny wspornik na czoło, który pomaga bardzo dobrze dopasować maskę.Kolanko maski jest  w szybki sposób wypinane za pomocą dwóch przycisków rozłożonych równomiernie po obu stronach. Dwu warstwowa uszczelka Spring Air zapewnia równomierne rozłożenie nacisku , co zapewnia komfort użytkowania. Paski mocujące delikatnie obejmują twarz , zmniejszając przy tym ucisk i dyskomfort podczas użytkowania. Pętle na paskach mocujących pozwalają na wygodne i szybkie odłączenie maski , zachowując przy tym optymalne ustawienia pasków mocujących co zapewnia stałą gotowość do założenia maski