SenSura Mio Convex Light worek 1-częściowy, przezroczysty, otwarty 164350

SenSura Mio Convex Light worek 1-częściowy otwarty, przeznaczony dla osób z ileostomią oraz kolostomią. Posiada specjalne ujście zapinane na rzepy, co pozwala na jego częste opróżnianie. Worek z okienkiem umożliwia dodatkowe schowanie ujścia.

17,01 zł
Brutto
Jednostka
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

SenSura Mio Convex Light worek 1-częściowy otwarty, przeznaczony dla osób z ileostomią oraz kolostomią. Posiada specjalne ujście zapinane na rzepy, co pozwala na jego częste opróżnianie. Worek z okienkiem umożliwia dodatkowe schowanie ujścia. Elastyczny przylepiec SenSura Mio i adaptacyjny kołnierz Convex zapobiega podciekaniu, zwłaszcza w przypadku stomii umieszczonych w miękkich powłokach brzusznych, w okolicy nierówności i fałd brzusznych. Worek do docięcia od 15 do 43mm.

1643050