List of products by brand Resmed

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 20 pozycji
 • AirCurve™ 10 VAuto z...

  Cena 5 500,00 zł

  Aparat do terapii ciśnieniem dwupoziomowym (różne ciśnienia powietrza przy wdechu i wydechu) z nawilżaczem.

 • Aparat AirSense 10 Autoset

  Cena 3 990,00 zł

  Aparat do terapii zaburzeń oddychania podczas snu metodą APAP (automatyczne regulowane dodatnie ciśnienie w drogach oddechowych).

 • Aparat AirSense 10 Autoset...

  Cena 4 790,00 zł

  Aparat dla kobiet do terapii zaburzeń oddychania podczas snu metodą APAP (automatyczne regulowane dodatnie ciśnienie w drogach oddechowych) zintegrowanym nawilżaczem. 

 • Aparat AirSense 10 Autoset...

  Cena 4 340,00 zł

  Aparat do terapii zaburzeń oddychania podczas snu metodą APAP (automatyczne regulowane dodatnie ciśnienie w drogach oddechowych) ze zintegrowanym nawilżaczem.

 • Aparat AirSense 10 Elite z...

  Cena 2 900,00 zł

  Aparat do terapii zaburzeń oddychania podczas snu metodą CPAP (stałe dodatnie ciśnienie w drogach oddechowych) ze zintegrowanym nawilżaczem.

 • Maska donosowa AirFit™ N30

  Cena 379,00 zł

  Kompaktowa maska donosowa z wkładką umożliwiająca dyskretne i wygodne podłączenie do aparatu CPAP. Uprząż wykonana jest z miękkiego materiału co umożliwia dostosowanie się do kształtu twarzy. Miękka wkładka donosowa z podkładką umieszczana jest bezpiecznie pod nosem pacjenta, zapewniając delikatną, a przy tym skuteczną terapię oraz dobre uszczelnienie.

 • Maska AirFit N30i firmy ResMed jest wyposażona w rurę skierowaną ku górze, przez co ułatwia przyjęcie dowolnej pozycji podczas snu.

 • Maska nosowa AirFit N20...

  Cena 299,00 zł

  Maska nosowa niewielkich rozmiarów, zapewniająca łatwą obsługę i komfort użytkowania. Wyróżnia ją przezroczysta rama poniżej oczu, która zapewnia wyraźną widoczność . Ułatwia to czytanie , jak i również oglądanie telewizji, ale i nawet noszenie okularów. Dostępna w wersji różowej dla Kobiet - S oraz niebieskiej dla Mężczyzn - M , L .

 • Kompaktowa maska twarzowa. Dzięki technologii InfinitySeal maska AirFit F20 dopasowuje się do unikalnych rysów twarzy każdego pacjenta – można mieć pewność właściwego i komfortowego dopasowania maski. Uprząż maski produkowana jest w dwóch kolorach niebieskim dla mężczyzn, różowym dla kobiet.

 • Maska twarzowa AirFit™F30

  Cena 379,00 zł

  Maska twarzowa AirFit F30 zapewnia pacjentom lepsze pole widzenia i możliwość zachowania aktywności w pozycji leżącej, dzięki ramce w przestrzeni pod oczami, która zapewnia stabilność i minimalizuje kontakt z twarzą.