List of products by brand Armedical

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 63 pozycji
 • Aparat Stacka z taśmą...

  Cena 12,00 zł

  Aparat Stacka przeznaczony jest do stabilizacji stawu międzypaliczkowego dalszego w pozycji wyprostowanej jednocześnie umożliwiając ruch innym stawom

 • Elastyczny stabilizator...

  Cena 50,00 zł

  Stabilizator szczególnie zaleca się jako profilaktykę w przypadku przeciążenia i zesztywnienia stawu nadgarstkowego , przy zwyrodnieniach stawu jak i również można go stosować jako środek zapobiegawczy przeciwko powstawaniu urazów.

 • Elastyczny tkaninowy...

  Cena 32,00 zł

  Wykonany z tkaniny o specjalnym składzie gwarantującym komfort użytkowania, estetyczny wygląd oraz niezwykłą trwałość produktu, tkanina z serii DELUXE COMPRESSION z dodatkiem jedwabiu. Polecany przy przeciążeniu i zesztywnieniu nadgarstka, jako środek prewencyjny zapobiegający urazom. Stanowi dodatkowe wzmocnienie nadgarstka oraz śródręcza, zapewnia ochronę i odciążenie stawu. Dzięki właściwemu wyprofilowaniu stabilizatora, zapewnia jednakową kompresję na całej powierzchni przylegania. W celu odpowiedniego dopasowania rozmiaru należy dokonać pomiaru obwodu ręki w nadgarstku:

  S 15,2-17,8cm

  M 17,8-20,3cm

  L 20,3-22,9cm

  XL 22,8-25,4cm

  XXL powyżej 25,4cm

 • Elastyczny tkaninowy...

  Cena 22,00 zł

  Wykonany z tkaniny o specjalnym składzie gwarantującym komfort użytkowania, estetyczny wygląd oraz niezwykłą trwałość produktu, tkanina z serii DELUXE COMPRESSION z dodatkiem jedwabiu.

 • Elastyczny tkaninowy...

  Cena 32,00 zł

  Stabilizator stawu skokowego z otwartą piętą. Wykonany z tkaniny o specjalnym składzie z serii DELUXE COMPRESSION z dodatkiem jedwabiu.

 • Elastyczny tkaninowy...

  Cena 35,00 zł

  Elastyczny tkaninowy stabilizator stawu łokciowego wykonany z tkaniny o specjalnym składzie gwarantujący komfort użytkowania, estetyczny wygląd oraz niezwykłą trwałość produktu, tkanina z serii DELUXE COMPRESSION z dodatkiem jedwabiu.

 • Elastyczny tkaninowy...

  Cena 35,00 zł

  Elastyczny tkaninowy stabilizator łydki. Wykonany z tkaniny o specjalnym składzie z serii DELUXE CEMPRESSION z dodatkiem jedwabiu.

 • Elastyczny, neopronowy...

  Cena 39,00 zł

  Elastyczny, neoprenowy stabilizator nadgarstka ze wzmocnieniem śródręcza. Wykonany z innowacyjnego neoprenu w opatentowanej technologii CoolMax AIRPRENE.

 • Nakładka toaletowa z klapą  AR-115 dedykowana jest dla osób mających problemy z narządem  ruchu , starszych którzy mają problem ze wstawaniem i siadaniem.