List of products by brand Qmed

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 17 pozycji
 • Balance pods - Półkule...

  Cena 60,00 zł

  Półkule sensoryczne z kolcami  idealne sprawdzają się do rehabilitacji stóp, ćwiczenia równowagi i treningu koordynacji ruchowej.

 • Bezpieczny uchwyt...

  Cena 27,00 zł

  Bezpieczny uchwyt przyssawkowy to pomoc służąca do asekuracji oraz wspomagania osób z zaburzeniami motorycznymi oraz  z zaburzeniami równowagi.

 • But pooperacyjny...

  Cena 65,00 zł

  But pooperacyjny z odciążeniem przodostopia (8 st.). Stosowany po zabiegach chirurgicznych haluksów, przy zastojach żylnych w obrębie stóp. Może być stosowany na lewą i prawą nogę.

 • HalluTrio - Osłona na...

  Cena 16,00 zł

  Chroni przed otarciami w przypadku wypukłości palucha koślawego , a także zapobiega nachodzeniu palucha i palca sąsiadującego na siebie.

 • Orteza stawu kolanowego...

  Cena 241,00 zł

  Orteza stawu kolanowego typu otwartego, wykonana z nowoczesnej dzianiny dystansowej , która jest w pełni elastyczna i oddychająca. Stabilizator posiada wycięcie na rzepkę, obszyte lamówką  zapewniając pełny komfort użytkowania,zamknięty dół podkolanowy oraz boczne policentryczne stalki.

 • Poduszka Qmed Baby Pillow to specjalnie przystosowana poduszka ortopedyczna o średnicy 25 cm dla niemowląt posiadająca ergonomiczny kształt.Wykonana z pianki leniwej , która reagując na temperaturę ciała, dostosowuje się do niemowlęcia.Zalecana dla dzieci w wieku 0-6 miesięcy.

 • Qmed Flex Wielofunkcyjna...

  Cena 59,00 zł

  Qmed Flex Pillow to wielofunkcyjna poduszka w kształcie walca , wykonana z pianki leniwej z dodatkowym modułem ułatwiającym indywidualne dopasowanie  do własnych potrzeb.Stanowi idealne podparcie pod głowę, plecy albo zmęczone nogi.

 • Qmed Head Pillow - Profilowana poduszka pod głowę poprzez swój kompaktowy kształt posiada wszechstronne zastosowanie i jest łatwa w transporcie . Idealnie sprawdza się  w przypadku odciążenia szyjnego jak i lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Miękki i przyjemny w dotyku welurowy pokrowiec zapewnia komfort użytkowania.

 • Qmed Knee & Leg Spacer-...

  Cena 90,00 zł

  Knee & Leg Spacer jest idealną poduszką w przypadku wszelkich dolegliwości bólowych miednicy i bioder , jest idealnym podparciem dla zmęczonych nóg,również  zalecana jest dla kobiet w ciąży.Zapewnia komfortowy sen w pozycji na boku.

 • Qmed Piłka do masażu...

  Cena 28,00 zł

  Qmed Standard Ball to klasyczna piłka do punktowego i precyzyjnego automasażu wybranych partii ciała, która gwarantuje dogłębny relaks mięśni i powięzi.Dzięki podręcznej formie idealny do użytkowania w domu, w pracy czy na zajęciach rehabilitacyjnych.