Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Rozmiar

Rozmiar

Długość

Długość

Strona

Strona

Palce

Palce

Wielkość

Wielkość

Rozmiar

Rozmiar

Zapach

Zapach

Rozmiar

Rozmiar

Strona główna

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 602 pozycji

Aktywne filtry

 • Aparat AirSense 10 Autoset...

  Cena 4 790,00 zł

  Aparat dla kobiet do terapii zaburzeń oddychania podczas snu metodą APAP (automatyczne regulowane dodatnie ciśnienie w drogach oddechowych) zintegrowanym nawilżaczem. 

 • Poduszka dziecięca B8 d

  Cena 165,00 zł

  Bezpieczna poduszka pozytywnie zaopiniowana przez lekarzy, ma anatomiczny profil stabilizujący podczas snu.

 • Poduszka ortopedyczna Vila B4 posiada idealnie zaokrąglone kształty, wyprofilowanie pod głowę oraz szyję. Zapewnia wygodę podczas snu , przynosi ulgę w stanach napięcia mięśni zespołu barkowo-szyjnego, bólu głowy, zesztywnieniu ramion i szyi. Doskonale sprawdza się do rehabilitacji i leczenia szyjnego odcinka kręgosłupa.

 • Podkład higieniczny...

  Cena 14,00 zł

  Przeznaczony, jako pokrycie materacy, prześcieradło dla dzieci powyżej z zachowaniem ostrożności zawartymi w instrukcji, osób z problemami urologicznymi i obłożnie chorych

 • Wskazania: po porodach fizjologicznych – wzmacnia nadmiernie rozciągnięte powłoki brzuszne, po porodach operacyjnych (cesarskie cięcie) – zabezpiecza przed wystąpieniem przepukliny.

 • Natura® + worek...

  Cena 11,10 zł


  Worek zbudowany jest ze specjalnej, wodoodpornej fizeliny, która nie mechaci się i jest bardzo delikatna dla skóry, dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa zastosowano w nim bardziej wydajny i bezpieczniejszy filtr, który lepiej odprowadza gazy.

 • Qmed Standard Roller -...

  Cena 60,00 zł

  Qmed Standard Roller to idealny przyrząd do wykonywania prostych , ogólnorozwojowych ćwiczeń rehabilitacyjnych , korekcyjnych jak i masażu rozluźniającego i relaksującego całego ciała.W prosty i bezpieczny sposób poprzez ciężar naszego ciała możemy uzyskać efekt samoczynnego rozluźnienia tkanek mięśniowych.

  • Wyprzedaż!

  Pieluchomajtki Tena Dry...

  Cena 48,00 zł

  Pieluchy dziecięce Dry Kids zapewniają wygodę i szybkie wchłanianie, a przy tym są miękkie i delikatne dla dziecięcej skóry. Liczne punkty zaczepu zapewniają wygodne dopasowanie.

 • Pompa Avelle

  Cena 685,80 zł

  Mała poręczna i prosta w obsłudze pompa do terapii podciśnieniowej ,dopasowana do ciała, zasilana bateriami (działa do 30 dni). Posiada 3 diody sygnalizujące o : poprawnym działaniu, nieszczelności oraz niskim poziomie baterii.

 • Aparat AirSense 10 Autoset...

  Cena 4 340,00 zł

  Aparat do terapii zaburzeń oddychania podczas snu metodą APAP (automatyczne regulowane dodatnie ciśnienie w drogach oddechowych) ze zintegrowanym nawilżaczem.