List of products by brand Sissel

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
 • Przeznaczona do stosowania przez sportowców jak i fizjoterapeutów.Wzmacnia mięśnie jak i poprawia ich funkcjonalność . Reguluje napięcie mięśniowe , ból  jak i postawę ciała. Poprawia krążenie krwi i limfy.Wykonana z oddychającego i wodoodpornego materiału.Wymiary 5 m x 5 cm.

 • Poduszka ortopedyczna...

  Cena 230,00 zł

  Wykonana została ze sprężystej pianki.Dodatkowo została wyposażona w system wentylujących kanalików , które umożliwiają stałą wymianę powietrza. Poduszka dodatkowo posiada regulację wysokości , jak i również w przyjemną w dotyku welurową poszewkę.Zalecana dla osób borykających się  z problemami odcinka szyjnego kręgosłupa.

 • SISSEL Myofascia Ball 12 cm

  Cena 45,00 zł

  Niewielka, twarda piłeczka o średnicy 12 cm, służąca do wykonywania samodzielnego głębokiego masażu punktowego. Umożliwia skuteczne rozluźnienie wybranych mięśni i otaczającej ich powięzi, wspomaga ich funkcjonowanie i regenerację. Niewielki rozmiar pozwala na korzystanie z niej w dowolnym miejscu.

 • SISSEL Spiky Twin Roller

  Cena 100,00 zł

  Łatwy w użyciu masażer wyposażony w dwie kule z wypustkami. Pomaga zmniejszyć widoczność cellulitu i poprawić kondycję skóry dzięki pobudzaniu produkcji kolagenu, redukcji obrzęków i usuwaniu produktów metabolizmu z tkanek. Pomaga również rozluźnić napięte mięśnie i ułatwia zrelaksowanie.

 • Idealny do masażu i relaksacji,zapobiega napięciom mięśniowym, poprawia krążenie.Wskazany szczególnie przy dolegliwościach pasma biodrowo-piszczelowego, mięśni łydek i pośladków.